Dowiedz się więcej o naszej firmie!

Alekssandra to tętniąca życiem marka odzieżowa funkcjonująca na rynku modowym nieprzerwanie od 1987 roku. Stanowi wypadkową klasyki i nowoczesności, łączy bogate doświadczenie, tradycję z niekonwencjonalnością i otwartością na nowe pomysły. Firma nieustannie poszerza swoje horyzonty, zachwyca kreatywnością i innowacyjnością, tworzy kolekcje inspirowane przez najnowsze, światowe trendy w modzie.

Od ponad 33 lat projektujemy i szyjemy ubrania dla kobiet stanowiące egzemplifikację naszego credo mieszczącego się w przekonaniu, iż za oryginalnością wzoru i nowatorskim krojem zawsze powinna iść jakość materiału i perfekcyjne wykończenie.

Każda nasza kolekcja przynosi niepowtarzalne modele będące wynikiem pracy prężnie działającego zespołu projektowego. Pracujemy wyłącznie na tkaninach i dodatkach najwyższej jakości pochodzących od europejskich producentów. Nasza bezkompromisowość w procesie produkcyjnym przejawia się w skrupulatnym weryfikowaniu wszystkich modeli oraz dbałości o każdy, nawet najmniejszy, detal.

Tworzone przez nas kolekcje kierujemy do kobiet szukających w modzie niebanalnych rozwiązań. Uważamy, że każda kobieta – niezależnie od wieku czy rozmiaru – może wyglądać nowocześnie. Dalecy jednak jesteśmy od bezrefleksyjnego kopiowania światowych trendów, wszelkie nowości zawsze poddajemy szczegółowej analizie. Pragniemy odświeżyć look Polki po trzydziestce, czterdziestce, czy też pięćdziesiątce – chcemy ubrać ją w to, co modne, nowatorskie, ale jednocześnie wyważone i utrzymane w duchu kobiecości. Jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami mody, która ubiera a nie przebiera, która eksponuje atuty wizerunku, ale nie staje się jego dominantą